Elektryk- Automatyk
Van Pur
Rakszawa, Podkarpackie

praca 29 marca, 08:02

Opis stanowiska

•Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem w zakresie elektrycznym •Diagnozowanie i bieżące usuwanie awarii, a także analizowanie ich przyczyn i skutków •Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz urządzeń •Nadzorowanie oraz kontrolowanie poprawności funkcjonowania urządzeń •Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym •Regularna konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych w oparciu o procedury •Wykonywanie badań i sprawdzeń instalacji elektrycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie napraw i przeglądów maszyn zgodnie z harmonogramem w zakresie elektrycznym
  • •Diagnozowanie i bieżące usuwanie awarii, a także analizowanie ich przyczyn i skutków
  • •Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn produkcyjnych oraz urządzeń
  • •Nadzorowanie oraz kontrolowanie poprawności funkcjonowania urządzeń
  • •Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • •Regularna konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych w oparciu o procedury
  • •Wykonywanie badań i sprawdzeń instalacji elektrycznych.

Wymagania

  • •Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchowąi katalogami części zamiennych•Umiejętność czytania schematów elektrycznych•Chęć do pracy w systemie zmianowym•Wykształcenie techniczne kierunkowe elektryk/elektromechanik

Mile widziane

  • •Umiejętność programowania sterowników PLC ( SIMENS S5 i S7).

Oferujemy

  • •Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy•Wynagrodzenie wraz z systemem premiowym •Wdrożenie do pracy przez doświadczonego pracownika•Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych•Grupowe ubezpieczenie•Pakiet Świadczeń Socjalnych

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • energetyka

Curriculum vitae