Inżynier budowy - Tychy, Żywiec, lub Warszawa
BESTA Przedsiębiorstwo Budowlane sp. z o.o.
Tychy, Śląskie

praca 1 września, 09:05

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś Inżynierem Budowy, to zapraszamy do podjęcia pracy na jednym z naszych kontraktów w Warszawie, Żywcu lub Tychach. Poszukujemy osób zmotywowanych, zainteresowanych rozwojem kariery w renomowanej firmie, którzy z pasją realizują swoje zadania. W zamian oferujemy stabilną, interesującą pracę oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Jeżeli chcesz pracować w zespole ambitnych ludzi sukcesu to dołącz do nas !

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • uczestniczenie w przygotowaniu i organizacji budowy
  • analiza dokumentacji technicznej
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego
  • nadzorowanie oraz koordynacja pracy brygad roboczych
  • dokonywanie pomiarów geodezyjnych (niwelator, teodolit)
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa ogólnego
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, AutoCad)
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć rozwoju zawodowego w branży

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy zawodowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych
  • możliwość pracy także na budowach realizowanych za granicą: Słowacja, Czechy, Niemcy, Holandia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae