Asystent/ka Projektanta - BIURO ARCHITEKTURY WNĘTRZ
PK DESIGN Projektowanie Wnętrz Paulina Kilar
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 27 sierpnia, 16:08

Opis stanowiska

Biuro zajmujące się architekturą wnętrz z Rzeszowa poszukuje osób do przyuczenia do zawodu architekta wnętrz. Poszukujemy osób chętnych do rozwijania swojej wiedzy w kierunku projektowania wnętrz prywatnych oraz użyteczności publicznej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Zakres obowiązków uwzględnia pracę nad pełnym procesem projektowym od inwentaryzacji do nadzoru autorskiego nad realizacją projektów.

Wymagania

  • Wymagane wykształcenie na kierunku architektura.
  • Obsługa programów takich jak: Autocad, Lumion, Sketchup, V-ray.

Oferujemy

  • Możliwość nabycia praktyki zawodowej w doświadczonym zespole, praca na każdym etapie procesu projektowego.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Curriculum vitae