Inżynier procesu
Viterra Bodaczów Sp. z o.o.
Bodaczów, Lubelskie

praca 24 sierpnia, 14:32

Opis stanowiska

Spółka Viterra jest liderem na rynku produktów rolnych, w tym zbóż, nasion oleistych, roślin strączkowych, cukru, ryżu, bawełny, olejów roślinnych i biodiesla. Jest obecna na wszystkich najważniejszych rynkach importowych i eksportowych na świecie. Postaw na stabilność, rozwój i satysfakcję. Postaw na karierę w Viterra Polska.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • Przygotowywanie specyfikacji maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współuczestniczenie w procesach produkcyjnych
  • Współtworzenie planów kontroli procesów oraz analizowanie wskaźników produkcyjnych
  • Przygotowywanie i przegląd instrukcji stanowiskowych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych
  • Tworzenie oraz prowadzenie testów technologicznych w celu udoskonalenia i optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Mapowanie procesów i definiowanie usprawnień operacyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze procesów produkcyjnych
  • Wykształcenie wyższe w obszarze: Inżynierii Procesu, Inżynierii Chemicznej, Biotechnologii lub Technologii Żywności
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz dynamizm w działaniu
  • Umiejętności analityczne oraz umiejętność identyfikowania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego dzięki współpracy z innymi działami firmy, udział w szkoleniach specjalistycznych i różnorodnych projektach
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae