Regionalny Inżynier Sprzedaży - nr ref. 10431
Bank Danych o Inżynierach
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 sierpnia, 14:53

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Międzynarodowy producent elementów do maszyn i urządzeń używanych w każdej gałęzi przemysłu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • bezpośrednie doradztwo techniczne w zakresie oferowanych rozwiązań
  • spotkania z klientami w terenie
  • poszukiwanie nowych obszarów zastosowań dla produktów firmy
  • budowanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami
  • udział w targach branżowych
  • przygotowywanie ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)
  • min. 1-roczne doświadczenie w mobilnym doradztwie technicznym dla przemysłu
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i podstawowa znajomość obsługi programów typu CAD
  • znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • samodzielność i umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • chęć do pracy w stabilnej firmie i zainteresowanie długoletnią współpracą
  • miejsce zamieszkania: woj. świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie (preferowane miejsce zamieszkania: Rzeszów i okolice)

Oferujemy

  • cykl szkoleń produktowych i inne wsparcie
  • niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy do użytku prywatnego)
  • stabilną, długofalową współpracę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae