Młodszy księgowy z językiem niemieckim
IBM BTO
Kraków, Małopolskie

praca 26 marca, 13:37

Opis stanowiska

Na stanowisku księgowego bedziesz odpowiedzialny/a za: • codzienny kontakt z klientem i dostawcami w języku niemieckim • wykonywanie bieżących zadań polegających na procesowaniu faktur i przypisywaniu płatności • korekty błędów w wystawionych fakturach • tworzenie bilansu • zarządzanie bazą dostawców • obsługę systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta • tworzenie raportów przy pomocy MS Excel • samodzielną organizację czasu pracy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • codzienny kontakt z klientem i dostawcami w języku niemieckim• wykonywanie bieżących zadań polegających na procesowaniu faktur i przypisywaniu płatności• korekty błędów w wystawionych fakturach• tworzenie bilansu • zarządzanie bazą dostawców• obsługę systemów księgowych i wewnętrznych programów klienta• tworzenie raportów przy pomocy MS Excel• samodzielną organizację czasu pracy

Wymagania

  • • dobrą lub biegłą znajomością języka niemieckiego (B2-C1)• dobrą znajomością języka angielskiego (B2)• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta oraz księgowości• znajomością pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) oraz SAP

Oferujemy

  • • umowę o pracę• prywatną opiekę medyczną• pakiet ubezpieczeń na życie• szkolenia językowe• dofinansowanie do karty Multisport• zajęcia sportowo-rekreacyjne, • dofinansowanie karnetów do kin lub teatru, • zniżki w wybranych kawiarniach i restauracjach, • atrakcje dla dzieci, • współfinansowane przedszkole i żłobek, • aktywności integracyjne• vouchery na rowery miejskie• masaże

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae