Konstruktor Mechanik
Bury Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 17 sierpnia, 17:58

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie projektu konstrukcji mechanicznej wyrobu dla branży Automotive.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Analiza wymagań, założeń projektowych i opracowanie konceptu mechanicznego wyrobu oraz przeprowadzanie analizy ryzyka, analizy FMEA, zdefiniowanie SRS • Wykonanie konstrukcji mechanicznej wyrobu zgodnego z wymaganiami, design, wytycznymi konstrukcji, uwzględniającej technologiczność wykonania i montażu elementów składowych.• Opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej mechaniki 2D, 3D z wykorzystaniem narzędzia Siemens NX, nadzór nad emisja dokumentacji dla potrzeb wykonania narzędzia, kooperacji, procesu technologicznego. • Przygotowanie danych i nadzór nad wykonaniem prototypu, jego analizie i przeprowadzenie walidacji prototypu wraz z wprowadzeniem niezbędnych zmian w wyrobie wynikających z przeglądu prototypu.• Przygotowanie wyrobu do wdrożenia na produkcji, analiza kart pomiarowych, przygotowanie wzorów zerowych, zwolnienie narzędzi do partii próbnej i produkcji, wydawanie akceptacji technicznej dla elementów zakupowych• Raportowanie zaawansowania realizacji swoich zadań pod kątem terminowym, budżetowym oraz jakościowym w ramach realizowanego projektu.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym, specjalność mechatronika, projektowanie, technologia, przetwórstwo tworzyw sztucznych, • Doświadczenie w konstrukcji wyrobów z tworzyw sztucznych• Znajomość technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych w stopniu podstawowym• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym• Znajomość obsługi systemu CAD Siemens NX, ewentualnie CATIA V5

Mile widziane

  • • Dodatkowym atutem: doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę• Pracę w międzynarodowym środowisku• Możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia• Możliwość bezpośredniego kontaktu z klientami w branży motoryzacyjnej OEM• Udział w ciekawych i różnorodnych projektach• Pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole• Dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe• Nauka języka angielskiego/niemieckiego• Imprezy integracyjne• Brak dress code• Miejsce parkingowe dla pracowników• Inicjatywy charytatywne

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae