Inżynier budownictwa / Statyk
MUGLER AG
Legnica, Dolnośląskie

praca 17 sierpnia, 13:09

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Wykonywanie weryfikowalnych obliczeń statycznych dla mobilnych systemów radiowych o różnych konstrukcjach ¬
  • • Projektowanie konstrukcyjne i obliczenia statyczne dla nowych obiektów oraz w ramach rozbudowy już istniejących ¬
  • • Zapewnienie i przestrzeganie obowiązujących reguł i przepisów prawa włącznie z wytycznymi specyficznymi dla danego klienta ¬
  • • Przeprowadzanie inspekcji budowlanych, inwentaryzacji i badań substancji budowlanych mobilnych systemów telekomunikacyjnych bądź budynków przeznaczonych do wykorzystania systemów telefonii komórkowej ¬
  • • Prowadzenie nadzoru budowlanego, w szczególności w kontekście powstawiania nowych obiektów stacji telekomunikacyjnych ¬
  • • Przygotowanie ekspertyz i koncepcji przebudowy

Wymagania

  • • Ukończone studia w dziedzinie inżynierii lądowej i wodnej (specjalność inżynieria budowlana naziemna), inżynierii budowlanej, konstrukcji stalowych oraz konstrukcji drewnianych lub inne równoważne kwalifikacje ¬
  • • Pierwsze doświadczenia zawodowe byłyby zalecane ¬
  • • Dobra obsługa oprogramowania obliczeniowego ¬
  • • Znajomość telefonii radiowej będzie zaletą ¬
  • • Zdolność do pracy na wysokościach ¬
  • • Rozwinięta orientacja na klienta w połączeniu ze świadomością kosztów ¬
  • • Niezawodny i odpowiedzialny sposób działania ¬
  • • Prawo jazdy klasy B ¬

Oferujemy

  • • Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem ¬
  • • Zróżnicowane projekty w dynamicznej i prężnie rozwijającej się branży ¬
  • • Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
  • • Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
  • • Wysokiej jakości sprzęt techniczny oraz środki ochrony osobistej i odzież robocza ¬
  • • Pokrycie kosztów egzaminów wysokościowych i szkolenia wspinaczkowego ¬
  • • Nowoczesne biuro projektowe z zaangażowanym, otwartym i wykwalifikowanym zespołem
  • • Elastyczny czas pracy ¬
  • • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • inżynieria środowiska

Języki

  • niemiecki (średni)

Informacje dodatkowe

  • Praca w Niemczech, Miasto: 09353 Oberlungwitz, kontakt marcin.pietrzak@mugler.de, nr tel. +49 1726341633

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae