Projektant sieci stacjonarnych
MUGLER AG
Legnica, Dolnośląskie

praca 17 sierpnia, 13:04

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Planowanie i przygotowywanie projektów w systemie Megaplan ¬
  • • Przygotowanie planów zagospodarowania przestrzennego dla okręgów i gmin ¬
  • • Planowanie zgodnie z ustawą o usprawnieniu rozbudowy sieci szerokopasmowych (DigiNetzG) ¬
  • • Przygotowanie i sprawdzanie dokumentacji, kosztorysów oraz specyfikacji prac budowy¬
  • • Badanie studiów wykonalności i przetargów w ramach konsultacji szerokopasmowych ¬ Wiedza techniczna w zakresie oprogramowania w systemach FDS i NET

Wymagania

  • • Wykształcenie zawodowe technik łączności lub technik telekomunikacji a także ukończone studia w dziedzinie łączności oraz nauk geologicznych lub inne równoważne wykształcenie
  • • Wiedza o sieciach stacjonarnych (FTTC, FTTB, FTTH, sieci miedziane i sieci HFC) ¬
  • • Praktyczne doświadczenie w prawie projektowym (Planungsrecht), przepisach dot. pozwoleń na budowę oraz ogólnym niemieckim prawie budowlanym ¬
  • • Znajomość programów GIS, najlepiej umiejętność korzystania z narzędzi GIS lub certyfikowania w systemie Megaplan ¬
  • • Gotowość do podróży służbowych ¬
  • • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie ¬
  • • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • • Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzenie ¬
  • • Szeroki i zorientowany na przyszłość zakres działania na dynamicznie rozwijającym się rynku¬
  • • Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
  • • Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
  • • Praca w zaangażowanym, otwartym i wykwalifikowanym zespole ¬
  • • Przestronne biura z nowoczesnym wyposażeniem technicznym ¬
  • • Elastyczny czas pracy ¬
  • • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • inżynieria środowiska

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Praca w Niemczech, Miasto: 09353 Oberlungwitz, kontakt marcin.pietrzak@mugler.de, nr tel. +49 1726341633

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae