Technik Serwisant / Monter
MUGLER AG
Legnica, Dolnośląskie

praca 17 sierpnia, 12:19

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Sprawdzanie infrastruktury, systemów antenowych i technologii systemowych ¬
  • • Uruchamianie, rozbudowa i odnawianie obiektów stacji telekomunikacyjnych
  • • ¬Instalacja / konserwacja systemów teletechnicznych i systemów bezpieczeństwa (np. drabin i poręczy) ¬
  • • Instalacja / konserwacja tras kablowych dla instalacji elektrycznych i antenowych ¬
  • • Diagnoza błędów i serwis naprawczy

Wymagania

  • • ¬Wykształcenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki, konstrukcji metalowych, mechatroniki lub inne porównywalne wykształcenie z praktycznym doświadczeniem w dziedzinie elektrotechniki ¬
  • • Dobra obsługa komputera
  • • Prawo jazdy klasy B ¬
  • • Zdolność do pracy na wysokości i gotowość do podróży służbowych
  • • Niezawodność i osobista odpowiedzialność ¬
  • • Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • • Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem ¬
  • • Gruntowne szkolenia prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
  • • Samochód służbowy wyposażony w wysokiej jakości narzędzia i środki ochrony osobistej i nowoczesną odzież roboczą ¬
  • • Pokrycie kosztów egzaminów wysokościowych i szkolenia wspinaczkowego ¬
  • • Praca w dwuosobowym zespole z zaangażowanymi kolegami ¬
  • • Wyjątkowe lokalizacje i ekscytujące zadania ¬
  • • Samodzielna organizacja pracy ¬
  • • Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
  • • Zwrot kosztów noclegu i swobodny wybór zakwaterowania ¬
  • • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • inżynieria środowiska
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • Praca w Niemczech, Miasto: 09353 Oberlungwitz, kontakt marcin.pietrzak@mugler.de, nr tel. +49 1726341633

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae