Monter konstrukcji stalowych
MUGLER AG
Legnica, Dolnośląskie

praca 17 sierpnia, 12:17

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Montaż konstrukcji stalowych przy stacjach telekomunikacyjnych ¬
  • • Montaż wież stalowych kratownicowych i masztów rurowych ¬
  • • Montaż anten, urządzeń zabezpieczających i konstrukcji wsporczych do prowadzenia kabli
  • • Samodzielna kontrola wzniesionych konstrukcji pod względem wymiarowym i technicznym na podstawie dokumentacji technicznej ¬
  • • Kooperacja z planistami i projektantami ¬
  • • Praca w zespole monterów konstrukcji stalowych

Wymagania

  • • Pełne wykształcenie zawodowe w dziedzinie budowy konstrukcji metalowych oraz konstrukcji stalowych lub porównywalne wykształcenie zawodowe ¬
  • • Zdolność do pracy na wysokości i gotowość do podróży służbowych (montaż na terenie całych Niemiec) ¬
  • • Umiejętność pracy w zespole, niezawodność ¬
  • • Systematyczny i samodzielny sposób pracy ¬
  • • Znajomość obsługi komputera ¬
  • • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • • Umowa na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym i adekwatnym do wyników pracy wynagrodzeniem ¬
  • • Staranne szkolenie prowadzone przez doświadczonych kolegów ¬
  • • Pojazd służbowy wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, środki ochrony osobistej i nowoczesną odzież roboczą ¬
  • • Pokrycie kosztów badań potwierdzających zdolność do pracy na wysokości oraz szkoleń wysokościowych ¬
  • • Praca z zaangażowanymi kolegami w teamach dwuosobowych ¬
  • • Wyjątkowe lokalizacje i ekscytujące zadania
  • • Samodzielny podział pracy ¬
  • • Różnorodne możliwości dalszego kształcenia oraz rozwoju kariery ¬
  • • Budżet na koszty zakwaterowania (możliwość wolnego wyboru miejsca noclegu) ¬
  • • Dodatek z tytułu opieki nad dzieckiem

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Informacje dodatkowe

  • Praca w Niemczech, Miasto: 09353 Oberlungwitz, kontakt marcin.pietrzak@mugler.de, nr tel. +49 1726341633

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae