Pracownik budowlany – prace ziemne
MUGLER AG
Legnica, Dolnośląskie

praca 17 sierpnia, 12:14

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Pomoc w organizacji/uprzątnięciu placów budowy ¬
  • • Prace pomocnicze w trakcie budowy ¬
  • • Przestrzeganie przepisów dotyczących bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska

Wymagania

  • • Praktyczne doświadczenie zawodowe w budownictwie, idealnie w zakresie prac ziemnych
  • • Umiejętności manualne ¬
  • • Gotowość do działania w całych Niemczech ¬
  • • Niezawodność i umiejętność pracy w zespole ¬
  • • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (od A2) ¬
  • • Wymagane prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin z atrakcyjnym wynagrodzeniem ¬
  • • Wysokiej jakości narzędzia, a także środki ochrony indywidualnej i nowoczesne ubrania robocze ¬
  • • Dokładne szkolenie przez doświadczonych kolegów ¬
  • • Szeroki zakres możliwości szkolenia i awansu ¬
  • • Praca w zaangażowanym, kolegialnym i wykwalifikowanym zespole
  • • Dofinansowanie na opiekę nad dziećmi

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja

Języki

  • niemiecki (średni)

Informacje dodatkowe

  • Praca w Niemczech, Miasto: 09353 Oberlungwitz, kontakt marcin.pietrzak@mugler.de, nr tel. +49 1726341633

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae