Instruktor obozów dla dzieci i młodzieży - Gry, Roboty, Komputery; Cyber Gracz; Lego
Biuro Turystyki Aktywnej Kompas Sp. zo.o.,
Wicie, Zachodniopomorskie

praca 26 marca, 11:03

Opis stanowiska

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS poszukuje Instruktorów tematycznych obozów letnich. Tematy obozów: Twórcy Gier komputerowych, Cyber Gracz, Grafika komputerowa, Gry&Roboty&Komputery, Odkrywcy, Klocki Lego Miejsca pracy: Łeba, Góry Świętokrzyskie, Zawoja, Wicie nad Bałtykiem, Jura Pełna oferta obozów, opisy tematów, terminy i program na www.kompas.pl Terminy: 1. 24.06-05.07.2019 2. 06.07-17.07.2019 3. 18.07-29.07.2019 4. 30.07-10.08.2019 5. 11.08-22.08.2019

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obowiązki:- opieka nad uczestnikami- realizacji programu obozu- animacja zajęć integracyjnych

Wymagania

  • Wymagania:- aktualne uprawnienia wychowawcy kolonijnego- doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą- umiejętności instruktorskie w wybranej dziedzinie- odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność

Oferujemy

  • Oferujemy:- umowa zlecenie- zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie NNW- zwrot kosztów dojazdu na miejsce zbiórki- szkolenie wewnętrzne kadry BTA Kompas

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • europeistyka
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • matematyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna

Curriculum vitae