Administrator baz danych
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 sierpnia, 11:47

Opis stanowiska

Firma Enfoglobe jest międzynarodową firmą z oddziałami w Polsce i USA. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do swojego zespołu Administratora baz danych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzanie serwerami opartymi na systemach Linux i Windows
  • konfigurowanie serwerów w celu uruchomienia na nich narzędzi programistycznych (instalowanie wymaganego oprogramowania oraz konfigurowanie go), w szczególności dla technologii programistycznych .NET, node.js, PHP, PERL
  • zarządzanie domenami oraz certyfikatami dla nich
  • zarządzanie oraz konfigurowanie serwerów baz danych SQL
  • zarządzanie serwerami DNS
  • zarządzanie bezpieczeństwem i dostępem do systemów
  • diagnostyka i rozwiązywanie problemów
  • zarządzanie witrynami IIS
  • zarządzanie serwerem poczty firmowej
  • obsługa oraz konfiguracja środowisk Continuous Integration oraz Continuous Delivery
  • zarządzanie oraz konfiguracja serwera TeamCity (w tym konfigurowanie agenta buildów itp.)
  • zarządzanie serwerem GIT oraz dostępem do niego (znajomość technologii kluczy SSH)
  • zarządzanie usługami chmurowymi (obecnie Google Cloud Platform)

Wymagania

  • znajomość technologii programistycznych .NET, node.js, PHP, PERL
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • ostatni rok studiów magisterskich lub absolwent

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość dostosowania godzin pracy do studiów
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w polsko-amerykańskiej firmie
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • dowolna forma zatrudnia (umowa o pracę/ zlecenie)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae