Tester Oprogramowania
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 10 sierpnia, 11:40

Opis stanowiska

Firma Enfoglobe jest międzynarodową firmą z oddziałami w Polsce i USA. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do swojego zespołu Testera oprogramowań

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • planowanie i tworzenie scenariuszy testowych
  • tworzenie testów automatycznych
  • pisanie skryptów w wybranym języku (np. Java, Python, C#, Powershell, Bash)

Wymagania

  • znajomość JIRA oraz narzędzi do automatycznego testowania, np. Selenium
  • potrafisz pisać skrypty w wybranym języku (np. w Java, Python, C#, Powershell, Bash)
  • potrafisz planować i tworzyć scenariusze testowe
  • znasz metodykę SCRUM
  • posiadasz wiedzę na temat systemów kontroli wersji (np.GIT)
  • jesteś zorientowany/a na szczegóły i potrafisz rozwiązywać problemy
  • jesteś wytrwały/a i dokładny/a zarówno w poszukiwaniu informacji jak i weryfikacji poprawności działania systemów informatycznych

Oferujemy

  • możliwość pracy zdalnej
  • możliwość dostosowania godzin pracy do studiów
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego w polsko-amerykańskiej firmie
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • dowolna forma zatrudnia (umowa o pracę/ zlecenie)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • informatyka
  • mechatronika

Curriculum vitae