Stażysta/stażystka w Dziale Ryzyka
Polskie ePłatności S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

staż 4 sierpnia, 12:45

Opis stanowiska

Stanowisko Stażysta/stażystka w Dziale Ryzyka Miejsce pracy Rzeszów, Piłsudskiego 32 Opis oferty Jesteśmy jednym z największych centrów rozliczeniowych kart płatniczych w Polsce. Obecnie poszukujemy stażysty/stażystki do Działu Ryzyka w naszej siedzibie w Rzeszowie. Jeśli jesteś osobą, która nie boi się nowych wyzwań i jednocześnie chce zdobyć doświadczenie oraz nauczyć się, w jaki sposób sprawnie poruszać się w świecie finansów, zachęcamy do zapoznania się z poniższą ofertą. Formularz aplikacyjny: https://eplatnosci.elevato.net/pl/stazystastazystka-w-dziale-ryzyka,ja,1137 Polskie ePłatności (PeP) to lider branży Fintech, działający na rynku od 11 lat. Firma znajduje się w pierwszej trójce największych na polskim rynku procesorów płatności bezgotówkowych oraz jest częścią międzynarodowej Grupy Nets/ Nexi -lidera europejskiej branży płatniczej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • akceptacja umów oraz aneksów w CRM.
  • cykliczna weryfikacja Klientów.
  • procesowanie zatrzymanych kart.
  • współpraca z Policją i Prokuraturą.
  • procesowanie zwrotów.
  • praca z dokumentami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego, min. poziom B2
  • dostępność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności: excel i word.

Oferujemy

  • • Staż w międzynarodowej firmie z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • • Stały wymiar czasu stażu – pracujesz od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
  • • Umowę na czas określony
  • • Życzliwą atmosferę i wsparcie zespołu

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae