Praca/ Praktykant w biurze rachunkowym / praca z językiem hiszpańskim, angielskim
Asesores Tax Advisory Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 lipca, 14:03

Opis stanowiska

Praca w biurze rachunkowym Asesores dla studentów kierunków związanych z finansami i rachunkowością. Czas pracy: od 1/4 do całego etatu, elastyczny czas pracy do pogodzenia ze studiami dziennymi. Rozpoczęcie pracy: do uzgodnienia

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wspieranie członków zespołu w wykonywaniu codziennych obowiązków,
  • wsparcie procesu obiegu i archiwizacji dokumentów,
  • pomoc w bieżących pracach księgowych,
  • praca zgodnie z ustalonymi terminami oraz obowiązującymi zasadami.

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu podatków i rachunkowości,
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego,
  • znajomość programu Comarch Optima.

Oferujemy

  • Gwarantujemy stałe używanie języka hiszpańskiego i angielskiego, bezpośrednią opiekę przypisanej do praktykanta księgowej, stałe podnoszenie wiedzy księgowej oraz podatkowej.

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Curriculum vitae