Młodszy Inżynier Mechanik – Młodszy Kierownik Realizacji Robót w branży mechanicznej
Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 29 lipca, 16:01

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Udział w nadzorze nad eksploatacją urządzeń energetycznych w zakładzie przemysłowym (m.in. kotłownia wodna i parowa, sieć C.O., odbiorniki i wymienniki ciepła, sieć gazowa, instalacja wentylacji i odpylania, pompownia wody przemysłowej, stacja wody pitnej, instalacja kanalizacji wewnętrznej)• Udział w organizowaniu prac zespołu wykonawczego• Udział w opracowywaniu kosztorysów i ofert w zakresie proponowanych rozwiązań technicznych i organizacyjnych robót w branży mechanicznej• Udział w planowaniu i składaniu zapotrzebowań na zasoby (zespoły wykonawcze, materiały, usługi)• Udział w prowadzeniu dokumentacji projektowej i poprojektowej

Wymagania

  • • Wykształcenie techniczne (preferowane mechanika, energetyka) lub student ostatniego roku studiów• Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin• Chęć rozwoju w branży mechanicznej, zwłaszcza w obszarze urządzeń energetycznych• Dobra znajomość MS Office • Zaangażowanie, silna motywacja, zdolności organizacyjne

Mile widziane

  • • Mile widziana praktyka w realizacji projektów technicznych • Mile widziane świadectwo kwalifikacyjne D2

Oferujemy

  • • Kompleksowe wdrożenie do pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika• Stabilne zatrudnienie w systemie jednozmianowym w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie – w zależności od preferencji• Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone pakietem benefitów pozapłacowych (dofinansowanie urlopu, aktywności sportowej i kulturalnej, dodatki na święta)• Dostęp do prywatnej opieki medycznej Medicover, karty Multisport, ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach• Dofinansowanie kursów i szkoleń zawodowych• Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach• Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • polski (ojczysty)
  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae