INŻYNIER PROCESU PRODUKCJI
Wioleta Sobień
Piaseczno, Mazowieckie

praca 23 lipca, 16:46

Opis stanowiska

DACPOL SERVICE zajmuje się doradztwem, konstrukcją oraz projektowaniem urządzeń oraz ich naprawą i serwisowaniem. Głównym celem spółki jest pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych Klientów. W początkowych latach firma koncentrowała się przede wszystkim na projektach krajowych, natomiast obecnie świadczymy nasze usługi w całej Europie, jak i na świecie.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji,
  • • pozyskiwanie zamówień w zakresie montażu urządzeń dużej mocy,
  • • praktyczna znajomość montażu urządzeń elektroniki mocy,
  • • nadzorowanie prac podległych sobie osób,
  • • wyjazdy delegacyjne- serwisowe oraz do klientów,
  • • praktyczna znajomość układów energoelektroniki (naprawianie, uruchamianie i projektowanie urządzeń).

Wymagania

  • • wykształcenie techniczne: kierunek inżynieria produkcji, elektrotechnika, energoelektronika lub elektronika,
  • • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • • prawo jazdy kat. B,
  • • znajomość obsługi przyrządów pomiarowych,
  • • umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • • umiejętność nadzorowania pracy podległych sobie osób,
  • • wysoka motywacja do pracy,
  • • gotowość podjęcia pracy w ciągu 3 miesięcy,
  • • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • • nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji,
  • • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze,
  • • świadczenia dodatkowe: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe,
  • • dofinansowanie do posiłków,
  • • bilety na wydarzenia kulturalne, dostęp do firmowej biblioteki,
  • • budżet rozwojowy (szkolenia krajowe i zagraniczne, kursy, konferencje),
  • • ogólnofirmowe spotkania integracyjne,
  • • możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae