programista
DIGIT-AL
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 lipca, 15:36

Opis stanowiska

Udział w projekcie rozwoju systemu Symfonia - moduł Zarządzanie Produkcją.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wsparcie programistyczne przy rozwoju systemu Symfonia Zarządzanie Produkcją.
  • Tworzenie rozwiązań indywidualnych do Systemu Symfonia Zarządzanie Produkcją.
  • Programowania zorientowanego obiektowo

Wymagania

  • Umiejętności programowania w języku C#,.NET.
  • Podstawowej znajomości technologii WPF, Entity Framework
  • Twórczo myślenie, zaangażowanie oraz pasja do programowania.
  • Umiejętności dobrej samoorganizacji pracy
  • Znajomość technologii MS SQL Server z szczególnym naciskiem na język T-SQL.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień produkcyjnych.

Oferujemy

  • Uczestnictwo w zespole odpowiedzialnym za rozwój modułu Symfonia ERP Zarządzanie Produkcją oraz modułów wspomagających (MES, Zapotrzebowanie, Zamienniki)
  • Możliwość tworzenia nowatorskich, specjalistycznych rozwiązań dla klientów
  • Pracę w małym, 5 osobowym zespole projektowym, posiadającym pełną autonomię w zakresie wewnętrznej organizacji pracy. Cenimy otwartość, zaangażowanie, kreatywność i skuteczność działania, w zamian dajemy Ci dużą swobodę w zakresie samoorganizacji czasu i formy pracy. Nie ma sztywnych godzin pracy, ustalamy jednak okna komunikacyjne gdzie wymagana jest Twoja dostępność oraz wymagamy terminowej realizacji uzgodnionych funkcjonalności
  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku, która mimo swojej dojrzałości (mamy już 24 lata) wciąż zachowuje liczne, pozytywne cechy młodego startup’u :)
  • Kartę multisport, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie NNW i inne praktyczne drobnostki, które nie powinny stanowić podstawy decyzji o dołączeniu do nas, jednak z pewnością pomagają w codziennym funkcjonowaniu również poza pracą

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Wynagrodzenie

4000 - 8000 PLN

Curriculum vitae