Redaktor
Digibits Sp. z o.o.
Wrocław, Dolnośląskie

praca 22 lipca, 15:24

Opis stanowiska

tworzenie merytorycznych tekstów z zakresu ubezpieczeń; • research tematów z zakresu ubezpieczeń; • raportowanie działań

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie merytorycznych tekstów z zakresu ubezpieczeń;
  • research tematów z zakresu ubezpieczeń;
  • raportowanie działań.

Wymagania

  • możliwość pracy stacjonarnej w biurze we Wrocławiu w wymiarze
  • 8 godzin dziennie w wybranych godzinach między 8 a 18;
  • mile widziane doświadczenie w copywritingu SEO;
  • mile widziany status studenta.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 2000- 3500 zł netto na umowie zlecenie;
  • realizację rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole
  • zajmującym się marketingiem internetowym w konkurencyjnej
  • branży finansowej;
  • możliwość podniesienia wiedzy i kompetencji z zakresu SEO

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

2000 - 3500 PLN

Curriculum vitae