inżynier procesu
Jabil Poland Sp. z o.o.
Kwidzyn, Pomorskie

praca 22 lipca, 14:58

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Przygotowanie i aktualizacjadokumentacji technicznej procesuprodukcyjnego
  • Wdrażanie nowych technologii imetod wytwarzania
  • Prowadzenie działaństandaryzujących i optymalizującychproces
  • Analiza kosztów oraz przygotowaniekwotacji produktów
  • Definiowanie narzędzi i wyposażenia,niezbędnych do realizacji produkcji
  • Definiowanie procesu dla nowowdrażanych produktów
  • Współpraca z klientem na poziomietechnicznym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość oprogramowania AutoCad,Inventor lub Solid Works, MS Office,
  • Znajomość narzędzi jakości FMEA,Control Plan, PDCA
  • Znajomość języka angielskiego (B2),
  • Kreatywność, zdolność analitycznegomyślenia, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość normy IPC610 orazprocesu SMT
  • Znajomość standardu FDA
  • Znajomość zagadnień 6-Sigma

Oferujemy

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie• Dostęp do nowoczesnych technologii• Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań• Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku• Karta Multisport• Dofinansowanie do urlopu• Ubezpieczenie grupowe• Kursy języka angielskiego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae