inżynier automatyk
Jabil Poland Sp. z o.o.
Kwidzyn, Pomorskie

praca 22 lipca, 14:51

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Udział w projektach w zakresietworzenia rozwiązań robotyzacjii automatyzacji procesówprodukcyjnych
  • Przygotowywanie koncepcjisterowania stanowiskamizrobotyzowanymi
  • Dobór komponentów
  • Programowanie robotówprzemysłowych orazzrobotyzowanych stanowiskprodukcyjnych
  • Opcjonalnie , Programowaniesterowników PLC ( Omron,Beckhoff)
  • Uruchamianie oraz testowaniesystemów automatyki
  • Prowadzenie dokumentacjitechnicznej

Wymagania

  • Wykształcenia średniego, preferowane wyższego(automatyka i robotyka lub pokrewne)
  • Doświadczenia w zakresie programowaniarobotów przemysłowych (preferowane ABB)
  • wiedzy z zakresu mechaniki, pneumatyki,hydrauliki i elektroniki
  • Analitycznego myślenia
  • Znajomości języka angielskiego w stopniuswobodnym
  • Mile widziane umiejętność programowania w C#,znajomość oprogramowania RobotStudio

Oferujemy

  • • Atrakcyjne wynagrodzenie• Dostęp do nowoczesnych technologii• Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań• Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku• Karta Multisport• Dofinansowanie do urlopu• Ubezpieczenie grupowe• Kursy języka angielskiego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn

Curriculum vitae