inżynier testu
Jabil Poland Sp. z o.o.
Kwidzyn, Pomorskie

praca 22 lipca, 13:43

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie, utrzymanie inaprawa systemów testującychdla urządzeń elektronicznych
  • Optymalizacja systemówtestujących dla wytwarzanychproduktów (liczniki energii,kamery)
  • Definiowanie metod pomiaru ikontroli produktu w celu ciągłejpoprawy jakości produkowanych wyrobów
  • •Przygotowanie dokumentacjitechnicznej oraz szkoleńtechnicznych,
  • Współpraca z klientem.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego –elektronika, automatyka, telekomunikacja lubpokrewne,
  • Wiedzy z zakresu cyfrowych i analogowychukładów elektronicznych,
  • Umiejętności programowania w języku C lub C++,
  • ▪ Znajomości zagadnień związanych zprojektowaniem i testowaniem układówelektronicznych,

Oferujemy

  • Oferujemy:• Atrakcyjne wynagrodzenie• Dostęp do nowoczesnych technologii• Pracę umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań• Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku• Karta Multisport• Dofinansowanie do urlopu• Ubezpieczenie grupowe• Kursy języka angielskiego

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja

Curriculum vitae