Asystent projektanta- Architektura/ Budownictwo
DRAFT
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 marca, 14:00

Opis stanowiska

Biuro projektowe działające na terenie województwa podkarpackiego oferuje pracę dla absolwentów po kierunkach Architektura i Budownictwo. Możliwe zatrudnienie stałe (umowa o pracę) lub praca w formie indywidualnych zleceń. Osoby zainteresowane proszę o kontakt: 500 348 155 ; rekrutacja50@interia.eu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • inwentaryzacje budowlane
  • projekty architektoniczno – budowlane
  • prowadzenie spraw administracyjnych związanych z pozwoleniami na budowę.

Wymagania

  • znajomość wiedzy technicznej w zakresie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie
  • znajomość programów wspomagających projektowanie
  • znajomość oprogramowania biurowego
  • prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • dobra znajomość programu AutoCAD/ ArchiCAD
  • komunikatywność

Oferujemy

  • miła atmosfera
  • możliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo

Curriculum vitae