Inżynier systemów wspierających produkcję oprogramowania
Comarch S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 lipca, 14:52

Opis stanowiska

Nasz zespół inżynierów odpowiada za JIRA, która jest codziennym narzędziem pracy kilkuset pracowników sektora. Administrujemy JIRA i wspieramy zespoły w konfigurowaniu zaawansowanych workflow. Dbamy także o rozwój tego narzędzia. Do naszego zgranego, małego zespołu szukamy osoby ze znajomością Java i narzędzi skryptowych, która wesprze nas w tych pracach. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego nastawionego na dzielenie się wiedzą zespołu, nie czekaj, aplikuj już dzisiaj!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Administracja i wsparcie systemów wspomagających produkcję oprogramowania
  • Administracja JIRA
  • Wsparcie zespołów produkcyjnych w konfiguracji zaawansowanych workflow
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Koordynacja zadań związanych z rozwojem systemów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość JIRA, PostgreSQL
  • Znajomość środowiska Linux

Mile widziane

  • Znajomość Java, JavaScript
  • Znajomość narzędzi skryptowych

Oferujemy

  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz liczne ścieżki rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole, nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • fizyka techniczna
  • informatyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • praca@comarch.pl

Curriculum vitae