Specjalista ds. Testów Oprogramowania
Omecon
Warszawa, Mazowieckie

praca 15 lipca, 11:19

Opis stanowiska

Zapewnienie wytworzenia określonego oprogramowania zgodnie z założoną funkcjonalnością i zakresem w zdefiniowanym czasie. Dbałość o wysoką jakość i wydajność tworzonych produktów oraz dążenie do poprawy efektywności poprzez podnoszenie własnych umiejętności i kompetencji, poznawanie nowych technologii i narzędzi oraz poszukiwanie rozwiązań. Dzielenie się wiedzą w zespole oraz korzystanie z know-how bardziej doświadczonych członków zespołu, w tym wypracowanych najlepszych praktyk (Best Practices), a także dbałość o pozytywne relacje i efektywną współpracę zespołową w organizacji oraz dobry wizerunek firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Aktywne planowanie działań oraz ich skuteczna realizacja
  • Wybór najlepszych narzędzi do realizacji zadań i optymalizacja tworzonych produktów
  • Monitorowanie postępów pracy własnej, dobra jej organizacja i efektywne zarządzanie czasem
  • Doskonalenie procesu i techniki tworzenia systemów informatycznych w ramach stosowanej metodyki zwinnej Agile / Scrum
  • Sygnalizowanie potrzeby wsparcia w realizacji zadania
  • Dbanie o dobrą współpracę i wspólne znajdywanie efektywnych rozwiązań

Wymagania

  • Znajomość metodologii testowania oprogramowania
  • Znajomość JMeter
  • Znajomość SQL, WebServices (SOAP, REST)
  • Znajomość obsługi dowolnego bugtrackera
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne / informatyczne
  • Znajomość sylabusa ISTQB
  • Certyfikat ISTQB

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt
  • Wynagrodzenie zależne od poziomu kompetencji i wykonywanych zadań
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze (40h tygodniowo) obejmujące dni wolne i urlop
  • Elastyczne godziny pracy i warunki pracy
  • Nowoczesne i klimatyzowane biuro
  • Komercyjna opieka medyczna
  • Karta sportowa multisport
  • Zajęcia językowe z native speakers
  • Możliwości uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach
  • Wysoka jakość narzędzi pracy
  • Współpraca z ambitnym i profesjonalnym zespołem ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą - wewnętrzny mentoring
  • Możliwa ścieżka rozwoju zawodowego: Lider Zespołu Testowania

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • biotechnologia
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • inżynieria medyczna
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • matematyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • technologia chemiczna
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Informacje dodatkowe

Curriculum vitae