Projektant Branży Drogowej - nr ref. 10422
Bank Danych o Inżynierach
Kraków, Małopolskie

praca 8 lipca, 19:33

Opis stanowiska

Opis pracodawcy: Klient Banku Danych o Inżynierach. Firma jest wykonawcą kompleksowej dokumentacji projektowej w zakresie infrastruktury komunikacyjnej, infrastruktury drogowej, obiektów inżynierskich, inżynierii ruchu, uzbrojenia inżynierskiego i gospodarki ściekowej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • praca związana z projektami w branży drogowej obejmująca teren całej Polski
  • udział w typowych i niestandardowych projektach drogowych
  • ustalanie wytycznych projektów (sporadyczne wyjazdy w teren zależne od potrzeb projektowych)
  • projektowanie zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo)
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do projektowania w specjalności branży drogowej
  • referencje indywidualne dla dróg klasy minimum G, w tym 5 opracowań typu wielowariantowych koncepcji, 5 projektów dróg i skrzyżowań (w tym sygnalizacje świetlne)
  • wiedza w zakresie zarządzania projektami oraz praktyczna znajomość prawa dotyczącego zagadnień projektowania w branży drogowej
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • udział w pracach firmy, która wytycza standardy w branży i propaguje wiedzę oraz dobre praktyki
  • wynagrodzenie zależne od poświadczenia
  • pracę na etat (możliwa praca zdalna)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae