Doradca Techniczno-Handlowy
Timac Agro Polska sp. z o.o.
Tarnobrzeg, Podkarpackie

praca 7 lipca, 13:52

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Profesjonalne doradztwo w produkcji roślinnej i zwierzęcej,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Wizyty serwisowe w gospodarstwach,
  • Budowanie bazy klientów i dbanie o relacje z nimi,
  • Reprezentowanie Firmy podczas imprez wystawienniczych.

Wymagania

  • Zależy nam na osobach:
  • Z doskonałymi umiejętnościami handlowymi oraz interpersonalnymi,
  • Z doświadczeniem w branży Agro lub ze znajomością rynku,
  • Czerpiących satysfakcję ze sprzedaży oraz kontaktów z klientami,
  • Pasjonujących się rolnictwem - dla których praca w terenie, często na polu, jest zaletą,
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej organizacji o ponad 60-letniej tradycji na rynku globalnym,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz co miesiąc atrakcyjną prowizję od zrealizowanej sprzedaży,
  • Pracę blisko miejsca zamieszkania, komputer, telefon samochód służbowy z pełną swobodą wykorzystania,
  • Ciekawą pracę wspartą 6-tygodniowym płatnym okresem wdrożeniowym oraz licznymi szkoleniami,
  • Bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna w Medicover, dopłata do karnetu Multisport Plus, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego PZU, dopłaty do wypoczynku i rekreacji.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • biotechnologia
  • inżynieria środowiska
  • ochrona środowiska

Informacje dodatkowe

  • Dowiedz się więcej - https://dth.timac.work/

Curriculum vitae