Konstruktor / Technolog
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Podkarpackie

praca 7 lipca, 09:26

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz zajmować się realizacją zleceń zgodnie z planem produkcji, projektowaniem zgodnie z planem zamówień i rysunkami technicznymi, sporządzaniem dokumentacji technicznej, konstruowaniem, przygotowywaniem elementów do etapu produkcyjnego, kontrolą wykonywanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym, współpracą z działem technicznym.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja zleceń zgodnie z planem produkcji,
  • Projektowanie zgodnie z planem zamówień i rysunkami technicznymi,
  • Konstruowanie,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie elementów do etapu produkcyjnego,
  • Kontrola wykonanych detali zgodnie z rysunkiem technicznym (wymiarowa i jakościowa),
  • Współpraca z działem technologicznym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inż.mechanik) dopuszczalne średnie techniczne z min. 3 letnim doświadczeniem projektowaniu w firmie produkcyjnej,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność poprawnego czytania rysunków technicznych,
  • Praktyczna umiejętność modelowania i wykonywania,
  • Znajomość oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji produkcyjnej. Mile widziana znajomość Solidworks i Enix.
  • Umiejętność wdrażania nowych wyrobów,
  • Biegła obsługa komputera i środowiska Microsoft Office,
  • Komunikatywność, dokładność, wnikliwość i skrupulatność,
  • Zdolności organizacyjne, zaangażowanie w powierzone prace i zadania.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae