Elektryk - Inżynier serwisu
AKMEL Agregaty Prądotwórcze Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 7 lipca, 09:03

Opis stanowiska

Najważniejszym Twoim zadaniem będzie wykonywanie pracy z pasją. Jeśli lubisz elektrykę i fascynują Cię aspekty związane z prądem i zasilaniem rezerwowym, to na pewno będziesz ogromnym wsparciem dla naszych klientów. Ważne też, żebyś lubił podróże, bo tego w naszej pracy jest sporo. Jesteśmy zespołem dobrze zgranych ludzi, dla których pasją jest zapewnianie naszym klientom dostępu do zasilania rezerwowego. Dobrze wiemy jak istotny jest nieprzerwany dostęp do prądu i jakie konsekwencje mogą być w wyniku jego zaniku. Dlatego też ważne dla nas jest zapewnienie bezpieczeństwa i spokoju naszym klientem. Jeśli tak samo jak my, masz w sobie dużo pasji, podchodzisz do świata i ludzi w optymistyczny sposób, to zapraszamy Cię do nas - na pewno w naszym zespole poczujesz się jak wśród swoich :)

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • montaż i uruchomienie agregatów prądotwórczych i zasilaczy UPS
  • montaż instalacji elektrycznych
  • naprawy i konserwacje instalacji elektrycznych maszyn i sieci do 1 kV
  • przeglądy, naprawy, diagnozowanie usterek agregatów prądotwórczych i zasilaczy UPS
  • naprawy mechaniczne urządzeń i osprzętu elektrycznego/automatyki
  • szkolenie użytkownika w zakresie dostarczonego urządzenia
  • kontakt z klientem w sprawach technicznych

Wymagania

  • znajomość budowy, naprawy automatyki i instalacji elektrycznych maszyn i sieci do 1 kV
  • czytanie dokumentacji i schematów elektrycznych
  • umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych
  • wykształcenie elektryczne
  • gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

  • satysfakcjonujące zarobki
  • stabilność zatrudnienia – rotację mamy na poziomie zerowym
  • organizacja pracy dostosowana do indywidualnych potrzeb
  • atmosfera pracy oparta na przyjaźni i zaufaniu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae