Młodszy specjalista ds. grafiki _staż dla osób z orzeczeniem
Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

staż 2 lipca, 15:11

Opis stanowiska

Oferta płatnego stażu z możliwością zatrudnienia skierowana tylko dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie wizualizacji dla powstających stron WWW
  • Tworzenie obiektów w Photoshop
  • Projektowanie logotypów, wizytówek, ulotek, banerów
  • Tworzenie grafik na Social Media

Wymagania

  • umiejętność obsługi programów graficznych- podstawowa znajomość Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator,
  • średniozaawansowana znajomość języka angielskiego
  • komunikatywność
  • zaangażowanie

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosfera
  • Możliwość rozwoju umiejętności technicznych
  • Wsparcie wykwalifikowanej, kompetentnej i doświadczonej kadry
  • Wsparcie w tworzeniu tworzenie grafik przyciągających wzrok

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • elektrotechnika
  • europeistyka
  • informatyka
  • logistyka
  • matematyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Informacje dodatkowe

  • WAŻNE
  • Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wymagane jest posiadanie orzeczenia
  • o niepełnosprawności oraz pozostawanie bez zatrudnienia!

Wynagrodzenie

0 - 1500 PLN

Curriculum vitae