Młodszy programista SQL i baz danych
YOSI.PL Władysław Kuć, Wojciech Mazgaj s.c.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 2 lipca, 14:29

Opis stanowiska

YOSI.PL to firma IT świadcząca usługi w zakresie: wdrożeń systemów ERP, tworzenia własnego oprogramowania, doradztwa oraz zarządzania projektami, poszukuje kandydata lub kandydatki na stanowisko: Młodszy programista SQL Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces wdrożeniowy systemu informatycznego u Klienta oraz wsparcie serwisowe i merytoryczne, wszystko z wykorzystaniem kanałów elektronicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • ♦wdrożenia systemów oraz ich konfiguracja z wykorzystaniem łączy teleinformatycznych
  • ♦programowanie w języku SQL
  • ♦przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników wdrażanych systemów
  • ♦tworzenie dokumentacji wdrożeniowej
  • ♦telefoniczne konsultacje z Klientami dotyczące obsługi aplikacji
  • ♦dbałość o wysoką jakość usług i dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • ♦dokładność i bardzo dobra organizacja pracy
  • ♦znajomość SQL
  • ♦umiejętność analitycznego myślenia
  • ♦wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • *znajomość metodologii zarządzania projektami
  • *doświadczenie w pracy z SQL i relacyjnymi bazami danych

Oferujemy

  • *elastyczne godziny pracy
  • *możliwość rozwoju osobistego, szkolenia
  • *stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie
  • *umowę o pracę/ umowa zlecenia
  • *karta Multisport
  • *spotkania integracyjne
  • *pyszna kawa :)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae