Inżynier budownictwa
Adecco Poland
Rzeszów, Podkarpackie

praca 30 czerwca, 13:22

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: analiza i dobór technologii wykonywania posadzek w stosunku do potrzeb klienta sporządzanie ofert, wycena, rozliczanie robót i kontrola kosztów realizowanych inwestycji nadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznych zdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic Oczekiwania wobec kandydatów: wykształcenie techniczne prawo jazdy kat. B doświadczenie w budownictwie - mile widziane zaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialność mile widziana umiejętność zarządzania zespołem chęć rozwoju i nauki Nasz klient oferuje: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę szkolenia i podwyższenie kwalifikacji zawodowych niezbędne narzędzia pracy możliwość awansu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analiza i dobór technologii wykonywania posadzek w stosunku do potrzeb klientasporządzanie ofert, wycena, rozliczanie robót i kontrola kosztów realizowanych inwestycjinadzór nad pracownikami i kierowanie procesem wykonywania posadzek żywicznychzdobywanie informacji o nowych technologiach, stała współpraca z producentami żywic

Wymagania

  • wykształcenie techniczneprawo jazdy kat. Bdoświadczenie w budownictwie - mile widzianezaangażowanie, dokładność, spostrzegawczość, logiczne myślenie, odpowiedzialnośćmile widziana umiejętność zarządzania zespołemchęć rozwoju i nauki

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęszkolenia i podwyższenie kwalifikacji zawodowychniezbędne narzędzia pracymożliwość awansu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budownictwo

Curriculum vitae