Tester Oprogramowania
Polskie ePłatności S.A.
Tajęcina, Podkarpackie

praca 22 czerwca, 12:16

Opis stanowiska

Zakres obowiązków Wdrażanie nowych funkcjonalności. Badanie zgłaszanych problemów produkcyjnych. Testowanie i rozwój oprogramowania terminalowego.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności.
  • Badanie zgłaszanych problemów produkcyjnych.
  • Testowanie i rozwój oprogramowania terminalowego.
  • Jesteś pod opieką Team Leader’a, który wspiera Cię w rozwoju
  • Masz wpływ na procesy w projekcie
  • Możesz korzystać z wewnętrznych warsztatów, wspólnych przygotowań do certyfikacji
  • W swojej pracy spotkasz się z Continuous Integration i Continuous Delivery

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe- preferowany kierunek: Informatyka lub pokrewne.
  • Ne masz doświadczenia komercyjnego? Ale masz chęć do nauki i rozwoju osobistego? Zgłoś się do nas! Zdobędziesz cenne doświadczenie.
  • Mile widziana znajomość zasad działania sieci Ethernet/WiFi/GPRS.
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem specyfikacji technicznych (głównie w języku angielskim).
  • Znajomość podstaw algorytmiki oraz baz danych.

Mile widziane

  • Znajomość specyfiki pracy z systemami wbudowanymi.
  • Podstawowe umiejętności programowania.

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się Spółce z zapleczem lidera europejskiego;
  • Umowę od pracę oraz system premii kwartalnej MBO po 3 miesiącach;
  • Ppakiet świadczeń pozapłacowych: m.in.: Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie na Życie, Karta MultiSport, możliwość uczestniczenia w kursie j. angielskiego i wiele innych…
  • Program wdrożenia i pomoc Mentora.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka

Curriculum vitae