Terenowy Inżynier Sprzedaży
Kampmann HVAC Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 15 czerwca, 10:37

Opis stanowiska

Firma Kampmann HVAC Sp. z o.o. poszukuje kandydata/-tki na stanowisko Terenowego Inżyniera Sprzedaży na region Południa Polski. Praca w terenie oraz HomeOffice. Praca z biurami projektowymi, architektonicznymi, firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami, inwestorami. Praca od przedstawiania oferty do zamknięcia sprzedaży oraz obsługi po sprzedażowej. Współpraca wraz biurem technicznym w Polsce oraz w Niemczech.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • systematyczne kontakty osobiste, telefoniczne, pocztą elektroniczną z powierzoną grupą klientów – region południe polski• prezentowanie oferty produktowej na spotkaniach• nawiązywanie nowych kontaktów z klientami,• wyszukiwanie nowych inwestycji,• współpraca z działem technicznym w Łęczycy oraz działam zamówień w Niemczech,• raportowanie z przebiegu pracy w systemie CRM,• prowadzenie i pielęgnowanie aktualności bazy danych klientów w bazie CRM• planowanie spotkań oraz innych wydarzeń w kalendarzu elektronicznym,• współpraca z działem marketingu

Wymagania

  • • komunikatywność,• łatwość nawiązywania kontaktów• nastawienie na cel• znajomość zagadnień związanych z ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją - mile widziana• inżynierskie myślenie oraz podejście do tematu• gotowość na wyjazdy służbowe i podróże na powierzonym terenie• prawo jazdy kategorii B• znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego - mile widziana,

Mile widziane

  • - doświadczenie handlowe,- znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Samodzielnie stanowisko Terenowego Inżyniera Sprzedaży ze w wsparciem biura technicznego w Łęczycy. Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe. Samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, internet przenośny, monitor przenośny i inne.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • architektura
  • budownictwo
  • inżynieria środowiska
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)
  • niemiecki (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Prośba o wyrażenie zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018 , poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Wynagrodzenie

6000 - 8000 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae