Programista JAVA
Info-Projekt IT Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 14 czerwca, 17:42

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • tworzenie i utrzymywanie aplikacji opartych o technologie Java, Spring, Hibernate, wykonywanie code review, analiza kodu źródłowego w języku Java, dbałość o wysoką jakość wytwarzanego oprogramowania

Wymagania

  • dobra umiejętność programowania w Javie, dobra znajomość Spring, Hibernate, znajomość JavaScript, Html, CSS, doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, chęci do podnoszenia swoich kwalifikacji

Mile widziane

  • Znajomość: Maven, React.js, Redux, REST API, umiejętność pisania testów jednostkowych, git. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie ciekawego doświadczenia a także możliwość wymiany doświadczeń

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae