Inżynier Działu Badań i Rozwoju
Linetech S.A.
Jasionka, Podkarpackie

praca 11 czerwca, 15:17

Opis stanowiska

W związku z realizacją prac badawczo-rozwojowych m.in. budowa robota NDT, służącego do badań poszycia statków powietrznych oraz usprawnienie wizualnej inspekcji poszycia samolotu poprzez zastosowanie bezzałogowego statku powietrznego (drona), poszukujemy osoby na stanowisko Inżynier Działu Badań i Rozwoju.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwój produktu od fazy koncepcyjnej do fazy wdrożenia
  • Nadzór nad budową prototypów i udział w przeprowadzaniu testów/walidacji
  • Wprowadzanie zmian konstrukcyjnych zgodnie z uzgodnieniami
  • Tworzenie list materiałowych (BOM)
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
  • Skanowanie 3D obiektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane kierunki: lotnictwo, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Bardzo dobra umiejętność modelowania CAD (Solid Works) oraz przygotowywania dokumentacji technicznej
  • Wiedza z zakresu technologii obróbki materiałów i podstawowej znajomości wytrzymałości materiałów oraz druku 3D
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Umiejętność programowania

Oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy tworzeniu innowacyjnych technologii
  • Elastyczne warunki pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae