Specjalista ds. e-commerce
Shuzy Rock
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 czerwca, 13:05

Opis stanowiska

Jesteśmy amerykańską firmą z siedzibą w Polsce. Do naszego biura w Rzeszowie poszukujemy młodej, dynamicznej, kreatywnej, nie bojącej się nowych wyzwań osoby na stanowisko: Specjalista ds. e-commerce

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozwijanie sprzedaży w kanałach internetowych (Amazon, Allegro, Ebay);
  • Zarządzanie serwisami sprzedażowymi w celu optymalizacji sprzedaży;
  • Zarządzanie polityką cenową, sezonowością produktów, wprowadzaniem nowych grup produktów;
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedażowych;
  • Monitorowanie rynku i planowanie przyszłych działań;
  • Współpraca z działem produktowym, graficznym, księgowym i magazynem.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym ( w mowie i piśmie);
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce;
  • Sprawne posługiwanie się Microsoft Office.

Mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole w firmie z siedzibą główną w USA;
  • Pracę na pełen etat (pon-pt 9:00-17:00);
  • Różne formy zatrudnienia.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • informatyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

3000 - 4450 PLN

Curriculum vitae