Praktykant/ka - Backend, Frontend, QA
HL Tech sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praktyka płatna 19 marca, 11:27

Opis stanowiska

Program Praktyk Internship That Matters to szansa na zdobycie doświadczenia pod okiem ekspertów realizując realny projekt od pierwszej linijki kodu po wdrożenie na produkcję. Program trwa od lipca – do września 2019 roku.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Realizacja dedykowanego Praktykantom projektu IT z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Wymagania

  • Praktyki kierujemy do osób studiujących na min. II roku studiów informatycznych lub kierunkach pokrewnych, a także absolwentów szkół programowania, którzy chcą się rozwijać w obszarach technologicznych: Backend, Frontend, QA

Mile widziane

  • profil na portalu GitHub

Oferujemy

  • Realny projekt umożliwiający udział w całym cyklu tworzenia oprogramowania
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami: Java 8, Spring, React, Docker,Kubernetes, Microservices, Spock, Groovy, Selenium, REST Assured,Continuous Delivery, Continuous Integration
  • Rozwój pod okiem doświadczonych programistów
  • Dedykowanych opiekunów merytorycznych Programu Praktyk,którzy czuwają nad całością projektu
  • Profesjonalny sprzęt IT
  • Wewnętrzne szkolenia przygotowujące od podstaw do realizacji projektu
  • Wprowadzenie do metodyki Agile/Scrum według najnowszychstandardów
  • Wsparcie uczestników I edycji Programu Praktyk
  • Komfortowe warunki pracy w biurze usytuowanym na 34 piętrzeWarsaw Spire wyposażonym w zaplecze kuchenne, bar, bilard, piłkarzyki i inne...

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae