Programista PLC
TRANSSYSTEM SA
Wola Dalsza, Podkarpackie

praca 7 czerwca, 09:57

Opis stanowiska

•tworzenie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC, •wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów transportu technologicznego, •wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji, •udział w uruchomieniu urządzeń i instalacji w kraju i za granicą, •przygotowanie dokumentacji DTR i pozostałej dokumentacji technicznej, •udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • •tworzenie aplikacji przemysłowych z wykorzystaniem sterowników PLC,•wykonywanie wszelkich prac związanych z projektowaniem i analizą systemów automatyki, a w szczególności systemów transportu technologicznego,•wdrażanie oraz testowanie dostarczanych rozwiązań / aplikacji,•udział w uruchomieniu urządzeń i instalacji w kraju i za granicą,•przygotowanie dokumentacji DTR i pozostałej dokumentacji technicznej,•udział w spotkaniach projektowych i konsultacjach technicznych.

Wymagania

  • ukończone studia (bądź w trakcie ostatniego roku studiów) wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika lub podobne

Oferujemy

  • umowę

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika

Curriculum vitae