Inzynier budowy - Nowy Targ
SB COMPLEX SP. Z O.O. SP. K.
Nowy Targ, Małopolskie

praca 2 czerwca, 10:14

Opis stanowiska

Firma budowlana SB Complex Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Rzeszowie, świadcząca kompleksowe usługi budowlane w związku z podjęciem realizacji nowych inwestycji poszukuje kandydatów na stanowisko: Inżynier Budowy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twój zakres obowiązków:- realizacja prac zgodnie z umową zawartą z Inwestorem, dostawcami i podwykonawcami.- nadzorowanie pracy brygad roboczych.- nadzór nad wykonywanymi pracami podwykonawców.- gromadzenie dokumentacji fachowej – m.in. aprobaty, atesty, badania jakościowe, certyfikaty.- gromadzenie dokumentacji zamiennej, powykonawczej, fotograficznej.- wsparcie kierownika budowy w zakresie: *uczestnictwa w odbiorach *zgłaszania propozycji zmian materiałowych *kontroli jakości wykonywanych prac *analizy dokumentacji pod kątem rozwiązań zamiennych *przygotowywania harmonogramu prac na danym odcinku *zgłaszanie potrzeb w zakresie zamówień materiałów, sprzętu, podwykonawców. *informowanie (eskalacja) Kierownika Budowy o ryzykach związanych z przebiegiem inwestycji. *nadzorowanie przestrzegania przepisów BHP *wykonywanie obmiarów i rozliczanie podwykonawców *zarządzanie wykorzystaniem zasobów sprzętowych *wykonywanie przedmiarów *pozyskiwanie ofert *sporządzanie kosztorysów *wykonywanie obmiarów

Wymagania

  • Od Kandydatów oczekujemy:- Wykształcenie wyższe – budowlane, min. inżynier / osoby bezpośrednio po studiach, nie posiadające jeszcze uprawnień budowlanych- Umiejętność pracy w zespole- Umiejętność negocjacji- Znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP- Mile widziana praktyczna umiejętność obsługi programów: AUTOCAD, NORMA PRO- Prawa jazdy kat. B.- Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu- Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie:Pożądane doświadczenie w prowadzeniu budowy w charakterze inżyniera lub brygadzisty.

Oferujemy

  • Oferujemy:- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,- Atrakcyjne wynagrodzenie do negocjacji,- Możliwość rozwoju zawodowego,- Podnoszenie kwalifikacji,- Stabilność zatrudnienia,- Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,- Prywatną opiekę medyczną,- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo

Informacje dodatkowe

  • Więcej na temat bieżących realizacji firmy pod linkiem: https://www.sbcomplex.com/realizacje/biezace

Curriculum vitae