Specjalista ds. marketingu
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Dębica, Podkarpackie

praca 2 czerwca, 09:06

Opis stanowiska

Kim jesteśmy? Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą i produkcyjną. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy: Specjalista ds. marketingu

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Prowadzenie bieżących działań marketingowych, wspierających promocję i budowanie wizerunku firmy (branża lotnicza, branża produkcyjna).
  • Bieżące zarządzanie profilami w Social Media (Facebook, Instagram, LinkedIn).
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii komunikacji firmy.
  • Opracowywanie materiałów reklamowych związanych z działalnością firmy oraz ich odpowiednie promowanie.
  • Tworzenie treści oraz ich publikowanie na stronach internetowych, w Social Media, newsletterach oraz materiałach reklamowych.
  • Udział w targach, eventach i wystawach branżowych.
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami firmy.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i partnerami.
  • Wdrażanie i koordynacja krótko i długoterminowych planów marketingowo-sprzedażowych.
  • Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  • Badanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań.

Wymagania

  • Posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, w dziale marketingu.
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim.
  • Sprawnie obsługujesz narzędzia umożliwiające tworzenie kreatywnych materiałów reklamowych,
  • Posiadasz lekkie pióro w pisaniu treści publikowanych na stronach internetowych, w Social Media, newsletterach oraz materiałach reklamowych.
  • Potrafisz administrować strony internetowe oraz profile w Social Media.
  • Posiadasz zmysł artystyczny;
  • Cechuje Cię kreatywność, samodzielność, komunikatywność, działanie pod presją czasu.
  • Śledzisz aktualne trendy w Social Media i chętnie z nich korzystasz.

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae