Program Rozwoju Inżynierów
O-I Poland S.A.
Jarosław, Podkarpackie

praca 25 maja, 16:12

Opis stanowiska

Program Rozwoju Inżynierów jest projektem o charakterze międzynarodowym, skierowany do absolwentów studiów technicznych, którzy są na początku drogi zawodowej - mają krótkie doświadczenie zawodowe, bądź takiego doświadczenia nie posiadają. Do tej pory w programie uczestniczyło około 40 osób z 10 krajów europejskich, takich jak min. Francja, Niemcy, Włochy, Holandia i Polska.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Program o charakterze 18-miesięcznego płatnego stażu – w ramach którego odbywają się praktyczne i teoretyczne szkolenia w kilku lokalizacjach w Europie, co umożliwia poznanie procesów produkcyjnych i okołoprodukcyjnych różnych zakładach

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe na kierunku mechanika i budowa maszyn lub pokrewne – minimum tytuł inżyniera
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (szkolenia odbywają się głównie w tym języku)
  • Otwartość na różne ścieżki rozwoju, zarówno na drodze eksperckiej, jak i menedżerskiej po zakończeniu programu

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przewidywany początek zatrudnienia - wrzesień 2021
  • Wsparcie poprzez ustrukturyzowany i różnorodny program nauki i rozwoju
  • Możliwość nawiązania nowych znajomości, także w środowisku międzynarodowym

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae