Technik Utrzymania Ruchu (Elektronik) w Mondelez Jarosław
Mondelez International
Jarosław, Podkarpackie

praca 25 maja, 09:41

Opis stanowiska

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób. Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wykonywanie napraw, konserwacji maszyn i urządzeń wraz z zespołem produkcyjnym oraz utrzymaniem ruchu
  • Wykonywanie zadań prewencyjnych w zakresie przeglądu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Współpraca oraz przygotowywanie kart parametrów maszyn i urządzeń
  • Udział w analizach awarii

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie – mile widziane elektroniczne, elektryczne lub pokrewne
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, komunikatywność oraz dociekliwość podczas analiz awarii i rozwiązywania problemów technicznych
  • Obsługa komputera i programów pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie programowania i użytkowania sterowników PLC
  • Znajomość układów sterowania pneumatycznego
  • Umiejętność wymiany łożysk w silnikach elektrycznych
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • MultiSport
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Możliwości rozwoju i zdobycia uprawnień
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Nagrody jubileuszowe za staż pracy
  • Okolicznościowe paczki z produktami firmy

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn

Curriculum vitae