Programista maszyn CNC, Technolog
PZM Amex Sp. z o.o.
Puck, Pomorskie

praca 24 maja, 12:24

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydata na stanowisko Technologa do działu obróbki mechanicznej z umiejętnością programowania obrabiarek numerycznych 3 i 5 osiowych. Z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku 2-3 lata. Zakres obowiązków dla stanowiska na które poszukujemy kandydatów to programowanie obrabiarek CNC, opracowanie technologii wytwarzania, wdrażanie nowych przewodników, opracowywanie danych do kalkulacji, dobór narzędzi, wdrażanie nowych uruchomień. Używamy programy MasterCam, Inventor, AutoCad. Programowanie dla wytaczarek (dużych) i frezarek z sterowaniem numerycznym Heidenhain iTNC530, TNC426, Sinumerik 840Dsl, ECS2701, Mazatrol i innych. Więcej informacji o naszej firmie można zobaczyć na https://www.pzm-amex.pl Zapraszamy do pracy w Pucku

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Dobór i organizowanie procesów technologicznych.
  • Nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi.
  • Krytyczna analiza dokumentacji konstrukcyjnej.
  • Umiejętność wprowadzania nowych technologii, innowacji, usprawnień.
  • Opracowanie ofert dla klientów – wycena konstrukcji spawanych i obrabianych mechanicznie.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechaniczne).
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku technologa w branży przemysłu metalowego i maszynowego.
  • Praktyczna znajomość systemów oprogramowania CAD/CAM.
  • Doświadczenie we współpracy z biurem konstrukcyjnym.
  • Znajomość technologii obróbki wiórowej metali.
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych technologii wytwarzania części maszyn.
  • Umiejętność prowadzenia uzgodnień warunków technicznych z podwykonawcami.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu wytaczarek (X-5000; Y-5000, Z-1250; W-800) z sterowaniem numerycznym Heidenhain iTNC530, TNC426, Sinumerik 840Dsl,.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o wysokich standardach pracy i międzynarodowym zasięgu.
  • Stały rozwój zawodowy, udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae