Mistrz wydziału obróbki skrawaniem
PZM Amex Sp. z o.o.
Puck, Pomorskie

praca 24 maja, 12:02

Opis stanowiska

Poszukujemy inżyniera z doświadczeniem (minimum 4 lata) w branży metalowej i obróbce mechanicznej średnich i dużych elementów. Nasz park maszynowy wraz z gabarytami obrabianych detalu można zobaczyć na https://www.pzm-amex.pl/PL/maszyny.html. Nasz dział mechaniczny jest zarządzany przez Kierownika i dwóch mistrzów. Wspierany jest przez dział konstrukcyjny w którym pracuje kilku technologów. Większość maszyn są to obrabiarki CNC z różnymi sterowaniami. Szukamy osoby która zwiąże się z Nami długoterminowo. Do głównych obowiązków mistrza należy nadzór nad podległymi pracownikami (operatorami maszyn) zarówno pod względem jakości jak i wydajności pracy. Wsparcie merytoryczne i techniczne podległych pracowników. Współpraca z działem techniczno-konstrukcyjnym. Bezpośrednia podległość pod kierownika wydziały mechanicznego. Dla osób z silną osobowością oraz wiedzą techniczną możliwość szybkiego awansu na kierownika działu obróbki skrawaniem.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • nadzór nad podległymi pracownikami (operatorami maszyn do obróbki skrawaniem) zarówno pod względem jakości jak i wydajności pracy.
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne podległych pracowników.
  • Współpraca z działem techniczno-konstrukcyjnym.
  • Przygotowanie frontu robót zgodnie z dokumentacją techniczną, kwalifikacjami pracowników, potrzebami produkcyjnym.
  • Przyjmowanie materiału do produkcji, kontrola kompletności wykonania zadań przez podległych sobie pracowników, współpraca na bieżąco z działem kontroli produkcji oraz rozliczanie efektów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Doświadczenie zawodowe (minimum 4 lata) w branży metalowej i obróbce mechanicznej średnich i dużych elementów na obrabiarkach numerycznych i konwencjonalnych 3 i 5 osowych.
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem na maszynach CNC.
  • Gotowość do przeniesienia do Pucka
  • Dokładność i sumienność.

Mile widziane

  • Silna osobowość.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o wysokich standardach pracy i międzynarodowym zasięgu.
  • Stały rozwój zawodowy, udział w realizacji innowacyjnych i jednostkowych projektów.
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego i umiejętności.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae