PROJEKTANT INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Ecointegral Projekt Polska Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie

praca 20 maja, 11:52

Opis stanowiska

W Ecointegral Project Polska sp. z o.o. realizujemy naszą pasję do nowoczesnych rozwiązań w zakresie inżynierii energetycznej, które chronią naszą planetę i poprawiają jakość życia jej mieszkańców. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata z doświadczeniem w realizacji projektów elektrycznych na stanowisko: INŻYNIER ELEKTRYK Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • TWOJE ZADANIA:- projektowanie instalacji elektrycznych- budżetowanie projektów- planowanie i kontrola projektów- tworzenie raportów technicznych- uczestnictwo w spotkaniach służbowych

Wymagania

  • CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE:- wykształcenia wyższego elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne- min. rok doświadczenia jako elektryk- znajomości języka hiszpańskiego (mile widziane)- znajomości języka angielskiego (mile widziane)- znajomości środowiska AutoCAD, Office- umiejętności projektowania instalacji elektrycznych - mile widziane prawo jady kat. B

Oferujemy

  • CO CI OFERUJEMY:- możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem na rynku energetycznym- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- profesionalne wsparcie podczas wdrożenia do pracy- atrakcyjne wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • energetyka

Języki

  • angielski (podstawowy)
  • hiszpański (podstawowy)
  • polski (ojczysty)

Informacje dodatkowe

  • Możliwość pracy zdalnej

Curriculum vitae