INŻYNIER SERWISU MASZYN CNC DO OBRÓBKI SKRAWANIEM
Dematec Polska Sp. z o.o.
Niepołomice, Małopolskie

praca 20 maja, 11:30

Opis stanowiska

FIRMA DEMATEC POLSKA SP. Z O.O. LIDER W ZAKRESIE DOSTAW OBRABIAREK CNC I SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH POSZUKUJE KANDYDATÓW NA STANOWISKO: INŻYNIER SERWISU MASZYN CNC DO OBRÓBKI SKRAWANIEM Miejsce pracy: CAŁA POLSKA

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • serwisowanie maszyn cnc do obróbki skrawaniem• diagnostyka maszyn pod kątem mechanicznym i elektrycznym• prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie obsługi ww. maszyn• raportowanie do kierownika serwisu

Wymagania

  • • poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół technicznych• wykształcenie średnie-techniczne• gotowość do pracy mobilnej- warunek konieczny• komunikatywność i łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej• prawo jazdy kat. „B"

Mile widziane

  • • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego• mile widziane wykształcenie wyższe-techniczne• znajomość oprogramowania FANUC, HEIDENHAIN, SIEMENS będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • • atrakcyjne wynagrodzenie• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę• szkolenia krajowe i zagraniczne• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód• pakiet Multisport

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (podstawowy)

Informacje dodatkowe

  • Proszę zamieścić w CV następującą zgodę (CV bez wymaganej zgody nie będą rozpatrywane). Zgłoszenia prosimy wysyłać na email: marketing@dematec.pl
  • Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę Dematec Polska sp. z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, ul. Rudolfa Diesla 15, KRS: 143979 jako administratora, w celu użycia ich w aktualnie prowadzonym przez administratora procesie rekrutacyjnym. Odbiorcami danych mogą być portale do rekrutacji, dostawcy usług IT, podmioty świadczące usługi kurierskie. Dane osobowe będą przetwarzane aż do odwołania niniejszej zgody albo przez okres trwania aktualnej rekrutacji. Podstawą przetwarzania danych jest dobrowolna zgoda, którą mam prawo wycofać dowolnym momencie. Wycofanie zgody skutkuje przerwaniem procesu rekrutacji. Niepodanie danych będzie skutkować nieprzystąpieniem do procesu rekrutacji. W razie przesłania niepełnych danych wyrażam zgodę na skontaktowanie się ze mną przez administratora w celu uzupełnienia braków. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, otrzymania kopii przetwarzanych danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Żądanie należy przekazać na punkt kontaktowy: rodo@dematec.pl

Curriculum vitae