Staż/praca- administracja/kadry/płace dla osób z orzeczeniem
Fuga Mundi
Rzeszów, Podkarpackie

staż 18 maja, 15:45

Opis stanowiska

OFERTY STAŻY z bezpłatnym wcześniejszym przeszkoleniem z kadr i płac Chcesz podjąć staż z zakresu księgowości/ finansów/ekonomii? OFERUJEMY: Czas trwania szkolenia: 105h DLA KOGO? -osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności- warunek konieczny -osoby pozostające bez zatrudnienia -osoby zamieszkujące woj. podkarpackie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • obsługa MS Office
  • realizacja prac biurowych

Wymagania

  • orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane

  • podstawowa wiedza z zakresu ekonomii/finansów

Oferujemy

  • Zorganizowanie stażu na okres 3 miesięcy, stawka 1500 zł/brutto z gwarancją zatrudnienia
  • Stypendium szkoleniowe z tytułu szkolenia
  • Certyfikat potwierdzający uzyskanie kwalifikacji
  • Obsługa programów typu płatnik
  • Wsparcie trenera pracy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość

Wynagrodzenie

0 - 1500 PLN

Curriculum vitae